VÁŠ KOŠÍK JE PRÁZDNÝ

NOVINKA: Katalogy obsahující více než 1000 položek s možností okamžité objednávky ZOBRAZIT

Kamenný obchod

Na Koněvově ulici, která je rušnou dopravní tepnou do samého centra města Prahy, jsme pro naši nabídku klasického nábytku získali opravdu velkorysý prostor čítající 300 m2.

Díky osmi velkoformátovým výkladním skříním, náš obchod na této ulici skutečně nepřehlédnete, patří zde jistě k těm nejatraktivnějším. Celý prostor se dále dělí na celkem šest místností, ve kterých uvidíte, jak může vypadat vaše jídelna, obývací pokoj, pracovna, ložnice či předsíň.

Nezanedbatelná plocha je také věnována množství menších, ale žádaných kousků - odkládacích a konferenčních stolků, komodek a TV stolků.

Atmosféru prodejny umocňuje množství stolních lamp, lampiček a lustrů. Také zde najdete atraktivní doplňky - mechanické stolní a podlahové hodiny, svícny, obrazy a zrcadla.
 

 

 

Díky naší tradici působíme na českém trhu od roku 1995, jsme schopni našim zákazníkům poradit s výběrem nábytku a doplňků, aniž by museli utrácet velké částky za bytové architekty.

Nabízíme našim zákazníkům osobní a poctivý přístup a zkušenost.
 

 

 

Náš současný kamenný obchod, který jsme veřejnosti představili na jaře roku 2014 je výsledkem dlouholetého vývoje - od našich začátků na Moravě (obchody v Olomouci a Brně) přes úspěšné patnáctileté působení v OD Kotva v centru Prahy, kde bychom byli dodnes, kdyby vedení nepochopitelně nezrušilo sekci nábytku a tím celé 4.patro.

Poté jsme se také krátkodobě účastnili projektu bytové vybavenosti s názvem Love Home u obchodního centra v Praze-Štěrboholích.

Nynější prodejna na Koněvově ulici je skutečně tím nejlepším prostorem, který kdy měli k dispozici a rádi bychom Vás tímto pozvali.
 

Jste příznivci stylového nábytku? Nechte se inspirovat našimi radami a tipy!

Napsali o nás

Najdete nás na